Колорування волосся

Колорування волосся у Львові – техніка, що дозволяє створити на волоссі феєрію одразу з кількох відтінків. Можна підібрати контрастні тони, що відрізняються між собою, або віддати перевагу спокійним кольорам, близьким до натурального відтінку волосся. Існує безліч способів колорування, які підходять під різний тип волосся та його довжину.

Знижка 5% при онлайн записі
колорування волосся

Колорування чи мелірування? Основні відмінності

Ці техніки багато в чому відрізняються, починаючи від способу нанесення барвника і закінчуючи переходом кольорів.

 1. Час фарбування – на виконання колорування потрібно близько 5 годин, а мелірування – 2 години.
 2. Маскування сивини – обидва варіанти відмінно справляються із завданням, але після колорування всього волосся доведеться частіше відвідувати салон для корекції.
 3. Площа фарбування – більш економнішим вважається мелірування, оскільки фарбується лише зовнішній шар або окремі пасма, а при колоруванні – все волосся.
 4. Плавність переходів відтінків – тут беззаперечно “виграє” колорування. Мелірування залишає більш чіткі межі за рахунок освітлення пасм.
 5. Відтінки – при колоруванні виконується повне фарбування, а при меліруванні – освітлення локонів, тому колір підбирається у першому випадку.

У випадку світлого волосся майстер вибирає тони, наближені до основного кольору. Тонування волосся на блонд темними відтінками не виконується.

Техніки колорування волосся

Існує кілька способів колорування:

 • поздовжнє – застосовується кілька відтінків, що наносяться по всій довжині на окремі пасма;
 • кольорове – комбінація яскравих насичених тонів;
 • американське – поєднується кілька кольорів, якими фарбуються товсті відібрані пасма;
 • зональне – фарбується частина зачіски (окремі локони на скронях, гривка);
 • піксельне – наноситься «піксельний візерунок» кількома тонами, що контрастують із головним кольором;
 • «сіль та перець» – на світлих або темних локонах створюється ефект «солоних» розводів за рахунок нанесення пігменту світлих холодних тонів;
 • неонове – створюється яскравими насиченими фарбами з неонами, що світяться в ультрафіолетовому освітленні;
 • «в три кольори» – виглядає природно та спокійно. Застосовуються тони, наближені один до одного. Результат: натуральність, текстурність, об’єм;
 • блондування – забезпечує ефект натуральних переливів завдяки тонкому підбору відтінків, що злегка відрізняються від основного кольору.

На особливу увагу заслуговує каліфорнійське колорування волосся, яке виконується відразу 4-5 відтінками і світлими верхніми локонами. Зазвичай використовуються медові, коньячні та бежеві тони.

Як підібрати потрібний вид колорування?

Колорування волосся, ціна якого залежить від багатьох факторів, відрізняється відсутністю вікових обмежень. Головне, щоб фахівець правильно підібрав відтінки. Дорослим жінкам підійдуть природні та натуральні тони, а підлітки та молоді дівчата можуть експериментувати, обравши контрастні та яскраві кольори.

Короткі стрижки з гладким і прямим волоссям варто фарбувати поздовжнім або піксельним колоруванням. Для зачісок середньої довжини (каскад, каре та ін.) можна застосувати блондування або тонування у поєднанні зі світлою гривкою і темною потиличною областю.

Також ефектно буде виглядати вертикальне та поздовжнє фарбування. На довгих локонах можна “включити” фантазію, підібравши будь-яку техніку колорування. Процедура виконується значно швидше, ніж на короткій стрижці. Можна пофарбувати коріння та кінчики в контрастні кольори, або застосувати тонування: перехід світлих коренів до темних кінчиків і навпаки. Важливо: підбирати спосіб колорування необхідно з урахуванням натурального відтінку та типу волосся.

Запрошуємо на собі відчути переваги якісного колорування волосся у Львові в салон краси Crystal. Наші майстри допоможуть підібрати потрібний тон та реалізувати ідеальне колорування.

У нас Ви можете:

Модельні чоловічі стрижки

Модельні жіночі стрижки

Колір-сервіс

Інші перукарські послуги

Колір-сервіс

пірсинг вуха

Модельні чоловічі стрижки

проколене вухо

Модельні жіночі стрижки

пістолет для проколювання вух

Колір-сервіс

пробні сережки

Інші перукарські послуги

проколювання вух львів

Інші перукарські послуги

Довірте своє волосся професіоналам, адже це:

icon nail

Стиль

icon clients

Акуратність

icon tuch

Різноманіття

icon knife

Безпека

icon spray

Гарний настрій

icon location

Безкоштовна парковка

icon chair

Дитяча зона

icon star

Сучасне приміщення в зручній локації на Сихові

Галерея

Щоб підібрати ідеальну стрижку, необхідно врахувати всі індивідуальні особливості: форму обличчя, структуру та колір волосся, стиль. Довіртесь професіоналам. Після відвідин салону краси “Сrystal” Ви стане ще більш незалежними і впевненими в собі, адже додатково отримаєте поради та рекомендації по догляду за волоссям.

Контакти

м. Львів просп. Червоної калини, 36
ТЦ Шувар, 3 поверх
Пн-Сб: 10.00-19.00
Нд: 10.00-19.00
Copyright © Салон краси у Львові Crystal 2022. Всі права захищені